اشتراک

نجوم نخستين ماهنامه‌ نجومی در خاورمیانه، با بیش از دو دهه سابقه انتشار است. خوانندگان نجوم را طیف وسیعی از افراد در برمی‌گیرد. از دانش‌‏آموزی دبستانی که شیفته آسمان شب است تا مادربزرگ هفتاد ساله‌ای که به نجوم عشق می‌ورزد.

حیات نجوم که طی سالهای گذشته فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته، مبتنی بر مشترکین این ماهنامه است. هر اشتراک تازه امید تازه‌ای برای ادامه راه است؛ راهی که طی سال‏های اخیر موجب ترویج نجوم در ایران شده است. اکنون حدود 10 هزارمنجم آماتور ایرانی زندگی متفاوتی را با نجوم و زیبایی‌های آسمان شب تجربه می‌کنند.


چگونه مشترک نجوم شویم؟
 

علاوه بر امکان ایجاد اشتراک با پرداخت حضوری در دفتر ماهنامه یا ارسال وجه اشتراک و اطلاعات لازم با پیک، علاقه مندان به ماهنامه نجوم در سراسر ایران و کشورهای دیگر می‌توانند وجه اشتراک را مطابق فهرست زیر به حساب 0203522641000  بانک دی به نام افشین دری یا به شماره کارت 5029381017872268 به نام افشین دری واریز کنند.

لطفا رسید بانکی را به همراه اطلاعات فرم زیر به نشانی تهران، صندوق پستی۱۴۸۷- ۱۵۸۷۵(مجله نجوم) ارسال کنید یا اسکن رسید بانکی را به همراه اطلاعات خود به پست الکترونیک nojummag@gmail.com بفرستید. همچنین می‌توانید با تماس با دفتر مجله نجوم به شماره 86046148 اطلاعات مربوط به واریز خود و مشخصات و نشانی‌تان را به ما اطلاع دهید.

 

اشتراک داخل کشور:

 

1- اشتراک یک ساله (12 شماره) افراد حقیقی:

با پست عادی 80 هزار تومان

با پست سفارشی 90 هزار تومان

 

2- اشتراک یک ساله (12 شماره) افراد حقوقی:

 با پست عادی 100 هزار تومان

با پست سفارشی 115 هزار تومان

 

3- اشتراک شش ماهه (6 شماره) افراد حقیقی:

با پست عادی 40 هزار تومان

با پست سفارشی 45 هزار تومان

 

4- اشتراک شش ماهه (6 شماره)افراد حقوقی:

با پست عادی 50 هزار تومان

با پست سفارشی 60 هزار تومان

 

اشتراک خارج از کشور:

 

5-اشتراک خارج از کشور (همه کشور‌ها) معادل 120 دلار آمریکا

 

حامیان نجوم

حامیان نجوم برای گسترش علم در ایران، اشتراک ماهنامه نجوم را به مدارس، مراکز فرهنگی و علاقه‏‌مندانی در گوشه و کنار کشورمان اهدا می‌کنند که به دلیل مشکلات مالی نمی‌توانند نجوم را مشترک شوند. با پرداخت هزینه اشتراک، این هدایا می‌توانند به مدارس و مراکز نقاط محروم ایران مطابق خواسته شما و به نام شما تعلق بگیرد.

تلفن تماس: 86046148

 

فرم اشتراک ماهنامه نجوم

نام:

 

نام خانوادگي:

 

شغل:

 

جنس:

مرد                زن

سن:

 

ميزان تحصيلات:

 

نشاني:

 

كد پستي:

 

تلفن ثابت:

تلفن همراه:

پست الكترونيك:

 

مشترك مجله بوده ام

شماره اشتراك

ميخواهم مشترك مجله بشوم

 

نوع ارسال پستي اشتراك:

پست سفارشي            پست عادي

شروع اشتراك از شماره: