چاپ        ارسال به دوست

گشت رصدی مجله نجوم در الموت

مجله نجوم 22 شهریور گشتی رصدی در الموت برگزار می‌کند. در این گشت با تلسکوپ مجله نجوم و راهنمایی کارشناس رصد، به تماشای سیاره‌ها، سحابی‌ها، کهکشان‌ها و خوشه‌های ستاره‌ای زیر آسمان پرستاره الموت می‌پردازیم و با صورت‌های فلکی آسمان بیشتر آشنا می‌شویم. علاقه‌مندانی که هیچ آشنایی قبلی با نجوم و آسمان شب ندارند نیز می‌توانند در این برنامه شرکت کنند و با زیبایی‌های دنیای اخترشناسی آَشنا شوند. همچنین کسانی که ابزار نجومی مانند تلسکوپ و دوربین دوچشمی دارند، می‌توانند با به همراه آوردن ابزار خود به رصد مشغول شوند و  در صورت تمایل از راهنمایی‌ها و آموزش‌های کارشناس برنامه استفاده کنند. در این گشت رصدی، بازدیدی نیز از دریاچه اوان و قلعه حسن صباح در الموت نیز خواهیم داشت.

 

حرکت از تهران: پنجشنبه 22 شهریور ساعت 9 صبح 

بازگشت: جمعه 23 شهریور (حرکت به سمت تهران حدود ساعت 12 ظهر خواهد بود و تا حدود ساعت 18 به تهران خواهیم رسید)

 

 هزینه ثبت نام: 208 هزار تومان

 هزینه ثبت‌نام برای مشترکان مجله نجوم: 188 هزار تومان

 

حرکت از تهران و از محله گیشا خواهد بود. نشانی دقیق پس از ثبت نام به اطلاع همه شرکت‌کنندگان برنامه خواهد رسید. در این برنامه امکان استفاده شرکت‌کنندگان از خودروی شخصی برای رسیدن به محل رصد وجود ندارد و کلیه علاقه‌مندان به شرکت در برنامه باید با وسیله نقلیه در نظر گرفته شده (میدل باس) در رصدگاه حضور پیدا کنند.

 

خدمات نجوم در این گشت:

  • رصد آسمان شب همراه ارائه توضیحات علمی زیر نظر کارشناس برنامه

  • بیمه کامل مسئولیت مدنی گردشگری

  • ارائه شام و میان وعده و صبحانه

  • بازدید از دریاچه اوان و قلعه حسن صباح در الموت

  • محل اقامت (اسکان به صورت گروهی در اقامتگاه بوم‌گردی)

  • وسیله نقلیه مناسب مسیر (میدل باس)

 توجه: ناهار رفت و برگشت به عهده مسافر است. برای صرف ناهار توقف کنار رستوران در مسیر رفت و برگشت صورت می‌گیرد. 

 

توضیحات مهم:

کفش مناسب برای پیاده‌روی، زیرانداز، لباس گرم برای شب و لباس خنک برای روز، چراغ قوه با نور قرمز و سایر وسایل شخصی شامل لیوان، عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب، کارت شناسایی، دفترچه بیمه، داروهای شخصی و... را همراه داشته باشید.

در صورت ابری شدن هوا، برنامه‌های آموزشی در زمینه تئوری رصد و موضوعات مختلف نجومی برگزار خواهد شد و طی برنامه هر زمان که آسمان صاف شود رصد آسمان از سر گرفته می‌شود.

ظرفیت برنامه محدود است و اولویت با مسافرانی است که زودتر ثبت نام خود را نهایی می‌کنند. در صورت تکمیل شدن ظرفیت، حتی در صورت به پایان نرسیدن مهلت ثبت نام، از پذیرش سایر متقاضیان گرامی معذور خواهیم بود.

نکته بسیار مهم:  در صورت انصراف پس از ثبت نام، امکان عودت وجه پرداختی از تاریخ 17 شهریور (پنج روز قبل از برگزاری تور) وجود ندارد و پیش از این تاریخ با کسر 20 درصد مبلغ واریزی انجام می‌شود.

 

 ثبت نام در گشت رصدی مجله نجوم در الموت

برای اطلاعات بیشتر می‌تونید با دفتر مجله نجوم تماس بگیرید:

 ۰۲۱-۸۶۰۴۶۱۴۸


١٦:٢١ - سه شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٢٨٦    /    تعداد نمایش : ٣١٠٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: